آموزش ساخت گلخانه خانگی - قسمت سوم : انواع گلخانه های معروف  خانگی

آموزش ساخت گلخانه خانگی - قسمت سوم : انواع گلخانه های معروف خانگی

انواع گلخانه های معروف خانگی:

گلخانه های خانگی دارای مدلهای مختلفی به قرار زیر می باشد:

گلخانه خانگی مدل وستا

این نوع گلخانه برای اجرا در مکان های کوچک مناسب است و یکی از پرفروش ترین نوع گلخانه های خانگی می باشد که از محبویت زیادی برخوردار است. این نوع گلخانه فضای کافی را برای قرار دادن میز و طبقه در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید گیاهان مختلف را کشت کنید. قابلیت اجرا و نصب تمامی لوازم جانبی گلخانه را دارد. این نوع گلخانه نیز خود دارای ابعاد و مدلهای مختلفی می باشد و نوعی گلخانه خانگی کوچک می باشد..

گلخانه خانگی سری فلورا

گلخانه خانگی سری فلورا نسبت به سری وستا کمی بزرگتر می باشد که نصب آسانی نیز دارد. طبقات مختلفی دارد که برای کشت انواع گل و گیاه مناسب می باشد. فضای کافی را برای رشد در اختیار گیاه قرار می دهد. برای کلیه فصول سال مناسب می باشد. قابلیت نصب در حیاط خانه، بالکن، تراس و … را دارد. این نوع گلخانه نیز دارای مدلهای مختلفی می باشد که در اندازه ها مختلفی عرضه می شود. به صورت کاملا پیش ساخته می باشد که به راحتی نصب و اجرا می شود. این نوع گلخانه در سایز متوسط می باشد.

گلخانه سری ملیسا

ملیسا بزرگترین مدل گلخانه خانگی است که نسبت به سایر گلخانه های خانگی دارای ابعاد بزرگتری می باشد.  متریال مورد استفاده در این گلخانه متفاوت از سایر مدلهای گلخانه می باشد که در تهیه آن از آهن گالوانیزه استفاده شده است که به صورت پیچ و مهره نصب می شود. این نوع گلخانه برای اجرا در محیط های بزرگ مناسب می باشد و در برابر شرایط اقلیمی مقاوم است. توجه داشته باشید که گلخانه ملیسا خود نیز دارای انواع و مدلهای مختلفی می باشد که دارای ابعاد و اندازه های مختلفی است. برای کاشت گیاهان مختلف مناسب می باشد و نوعی گلخانه لوکس بزرگ می باشد.

گلخانه خانگی سری بیلوبا

بیلوبا از جمله مدل های گلخانه باغی است که ابعاد بزرگتری نسبت به گلخانه های تمام آلومینیومی دارد. از بهترین متریال ها برای تهیه این نوع گلخانه استفاده شده است، به صورت پیش ساخته می باشد که با تعدادی پیچ و مهره نصب می شود و نیاز به دانش فنی زیادی ندارد. دارای مدلهای مختلفی می باشد که در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید می شود. این نوع گلخانه برای اجرا در فضای های بزرگ مناسب می باشد. نوعی گلخانه خانگی لوکس بزرگ می باشد.

منابع:

. https://poponik.com